Росія почала криваву війну в Україні, здійснивши масове вторгнення 24 лютого 2022 року. Війну з цинічними бомбардуваннями населених пунктів, житлової забудови, вбивством мирного населення і масою інших злочинів.
Россия начала кровавую войну в Украине, совершив массовое вторжение 24 февраля 2022 года. Войну с циничными бомбардировками населённых пунктов, жилищной застройки, убийством мирного населения и массой других преступлений.
Russia unleashed a bloody war in Ukraine carrying out the massive invasion on February 24, 2022. The war with cynical shelling and bombing settlements, residential areas, killing of civilians and сommiting other crimes.

Правила веб-сайту legaltech.org.ua

оновлено: 14.08.2019

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Користуючись цим веб-сайтом (надалі – Сайт), ви як його постійний чи тимчасовий користувач (надалі – Користувач) висловлюєте згоду з усіма положеннями цих правил користування (надалі – Правила).

2. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

2.1. Жодні матеріали, розміщені на Сайті, не можуть розглядатися як юридичні, інвестиційні, бізнесові та будь-які інші консультації і поради.

2.2. Розміщені на Сайті практичні матеріали можуть використовуватися Користувачами винятково на свій страх і ризик, під свою особисту відповідальність за їх власне чи довірене їм третіми особами програмне забезпечення та обладнання.

2.3. Сайт підтримується в режимі "як є". Матеріали Сайту можуть містити помилки, які повинні усуватися у випадках їх виявлення.

3. СТЕЖЕННЯ ТА ПРИВАТНІСТЬ

3.1. На Сайті відсутня реєстрація Користувачів та інші способи їх запам'ятовування і обліку.

3.2. На Сайті не збираються персональні дані його Користувачів.

3.3. На Сайті використовуються Cookies для покращення користувацького досвіду (UX) під час взаємодії з Сайтом в цілому чи його окремими розділами.

3.4. Збору і аналізу підлягають лише технічні дані з метою оптимізації та покращення Сайту.

3.5. На Сайті в просвітницьких цілях розміщено деякі інтерактивні веб-сторінки, які імітують стеження за діями Користувача і запис історії цих дій. Відповідний програмний код таких сторінок виконується виключно на боці Користувача, а історія дій Користувача не зберігається і не передається на сторонні ресурси. Ідентифікація Користувача при цьому не здійснюється.

4. ОБМЕЖЕННЯ ТА ЗАБОРОНИ

4.1. На Сайті немає місця ворожнечі, ненависті, расизму, дискримінації за будь-якою ознакою та іншим подібним явищам, які, кажучи мовою Загальної декларації прав людини, обурюють совість людства.

5. ЗАЛЕЖНИЙ КОНТЕНТ

5.1. Авторські та інші права на деякий контент, розміщений на Сайті, можуть належати третім особам.

5.2. Позиції та погляди, представлені в контенті третіх осіб, не обов'язково можуть співпадати з позицією адміністрації Сайту.

5.3. В розділі Сайту "проекти" (https://legaltech.org.ua/projects) наступний контент розміщується на таких умовах:
5.3.1. опис проектів і стартапів – з відома і згоди їх [спів]власників;
5.3.2. взяті на загальнодоступних ресурсах назви, зображення (логотипи) і посилання на інформаційні ресурси проектів і стартапів – на загальних засадах в інформаційних цілях.

5.4. У випадку, якщо розміщення контенту способом, вказаним у пункті 5.3.2 Правил, порушує інтереси [спів]власників проектів чи стартапів, він буде видалений на їх запит, сформульований згідно з пунктом 7.1 Правил.

6. ЗМІНИ

6.1. Сайт не стоїть на місці. Вміст будь-якого розділу Сайту (включаючи і ці Правила) може уточнюватися, доповнюватися, змінюватися без спеціального повідомлення про це Користувачам.

7. НЕПОРОЗУМІННЯ

7.1. Якщо ви вважаєте, що цей Сайт в деякій своїй частині порушує ваші права та інтереси, вам варто негайно написати про це сюди: contact@legaltech.org.ua. Це найбільш простий і швидкий спосіб вирішення проблеми.