Онлайн-енциклопедія українського legal tech

ЕТИМОЛОГІЯ ТЕРМІНА
Legal tech (від англ. "legal" – "юридичний, правничий" і "tech, technology" – "технологія") – галузь поєднання різних напрямів юриспруденції та високих технологій, головним чином шляхом створення і розвитку комп'ютерних програм у широкому сенсі (офлайнові та онлайнові застосунки, чат-боти, веб-боти, скрипти, пошукові системи і багато чого іншого) з метою підвищення ефективності, швидкості, якості, зручності та економності вирішення тих чи інших юридичних завдань.

детальніше про термін

БУДОВА LEGAL TECH
Legal tech має чимало різних за ступенем складності напрямів. Також існує кілька підходів до їх класифікації.

детальніше про це

СТАТТІ
Тут розміщені оглядові і аналітичні статті про різноманітні проблеми legal tech, які допоможуть зрозуміти, що відбувається в тому чи іншому напрямі, підкажуть той чи інший спосіб вирішення проблеми і багато чого іншого. Також є статті на суміжні теми та інтерв'ю з представниками лігалтек-спільноти.

перейти до статей

ПРОЕКТИ
Тут розміщена інформація про legaltech-проекти, які вже запущені та які ще розробляються. Цей розділ допоможе вам зрозуміти, наскільки зайнята та чи інша ніша у вітчизняному legal tech.

перейти до проектів

РЕСУРСИ
Тут розміщені корисні для різних legaltech-проектів матеріали, вихідний код з поясненнями, робочі прототипи тощо. Вміст цього розділу викладено у відкритий доступ та може бути використано у вашому проекті.

перейти до ресурсів

СЛОВНИК
Містить короткі і нескладні визначення термінів, характерні для галузі legal tech. Призначений скоріше для новачків, аніж для досвідчених лігалтекових гуру. Інтерактивний. Трошки фановий.

перейти до словника

МІСЦЯ
Тут розміщений перелік місць та івентів, де можна дізнатися більше про legal tech і долучитися до спільноти.

перейти до місць

КАЛЕНДАР
Містить інформацію про деякі минулі та майбутні івенти та події в галузі legal tech.

перейти до календара