Лігалтекові інформаційні ресурси, локації, рухи в Україні

Future Law School

Телеграм-канал, в якому щоденно публікується найбільш цікава та корисна інформація, ідеї, статті і новини з усього світу, пов'язані з успішними (і не дуже) результатами трансформації юридичного навчання. Адміністратор – Денис Іванов.

інформація оновлена: 30.09.2018

перейти

Hiil Justice Accelerator

HiiL Justice Accelerator знаходить і підтримує найкращі інновації у сфері правосуддя та legal tech у всьому світі. Вже третій рік поспіль HiiL проводить в Україні конкурс HiiL Innovating Justice Challenge, де відбирає найкращі команди, надає їм бізнес-підтримку, фінансування, доступ до міжнародного нетворку менторів та інноваторів.

інформація оновлена: 30.09.2018

перейти

Kyiv Legal Hackers

Київська спільнота міжнародного глобального руху legal hackers, де відбувається обміном досвідом та інноваційними рішеннями у сфері права. Це не просто розумні хлопці і дівчата в білих футболках. Вони роблять все для того, щоб зробити право більш відкритим і прозорим за допомогою технологій. Вони провели класний хакатон в Києві, з якого почалося життя кількох legaltech-стартапів, і вони не мають наміру зупинятися на досягнутому.

інформація оновлена: 15.08.2017

перейти

Legal Startup Crash Test

Тут можна презентувати свій legaltech-проект і потестувати свої нерви і любов до свого творіння, відповідаючи на гострі запитання присутньої аудиторії. Доволі корисний досвід, щоб усвідомити і відчути свої слабкі місця. І, відповідно, можна прийти в якості глядача, щоб потестувати чужі нерви.

інформація оновлена: 15.08.2017

перейти

Бажаєте бачити вашу локацію, організацію чи рух тут?
Пишіть на e-mail contact@legaltech.org.ua або сюди. Це безкоштовно.