Українські лігалтекові
проєкти і стартапи,
що були закриті

Всього проєктів: 16

ARbot
статус: закритий

ARbot – це помічник адвоката (бот на базі Facebook Messenger) для генерації адвокатського запиту, проставляння звичайного підпису та накладення ЕЦП на створеному документі і відправки запиту до адресата онлайн протягом 2-7 хвилин з отриманням підтвердження про прочитання електронного листа.

інформація оновлена: 22.03.2019

BumperBot
статус: закритий

Бот, який допоможе швидко зібратися з думками і в епіцентрі подій зорієнтуватися, що робити при потраплянні в ДТП. Має багато різних сценаріїв, залежно від ситуації. Розповідає про європротокол, як спілкуватися з поліцією і як отримати страхові відшкодування. Також можна використовувати, не потрапляючи в ДТП, з метою вироблення правильного алгоритму дій на всяк випадок.

інформація оновлена: 30.08.2017

Dumka.ua
статус: закритий

[не надано]

інформація оновлена: 26.10.2019

FastDoc
статус: закритий

FastDoc — це інноваційний онлайн конструктор, за допомогою якого кожен може з легкістю скласти необхідний документ за 5 хвилин.

інформація оновлена: 26.10.2019

JusticeBot
статус: закритий

ДжастісБот – безкоштовний сервіс, що допомагає розібратися в базових питаннях подачі позовної заяви або апеляційної/касаційної скарги до господарських судів України та генерує відповідний шаблон. Часто задавані питання пояснюються в графічній формі.

інформація оновлена: 05.12.2018

Law Finder Ukraine
статус: закритий

[не надано]

інформація оновлена: 26.10.2019

Lawyer E-Office
статус: закритий

Lawyer E-Office — це комплексний хмарний сервіс для автоматизації роботи юридичного офісу.

інформація оновлена: 23.08.2019

Linkery
статус: закритий

[не надано]

інформація оновлена: 22.03.2019

Memelex
статус: закритий

Команда, що надає послуги з викладення будь-якого складного юридичного документа/тексту у вигляді комікса, схем чи будь-яких інших візуалізацій.

інформація оновлена: 06.09.2018

OBLAVAbot
статус: закритий

Вас запросили на слідчу дію або ви стали її учасником зненацька, у вас немає адвоката під рукою та немає часу його шукати, обдзвонюючи номери у юридичних каталогах? Натисніть пару кнопок у OBLAVAbot – і адвокат вже виїхав до вас.

інформація оновлена: 23.08.2017

Patentbot
статус: закритий

PatentBot — це бот з реєстрації торговельних марок (ТМ), який дає можливість безкоштовно перевірити, чи вільна ТМ, і подати онлайн заявку на реєстрацію всього за 5 кліків і 10 хвилин. Основні переваги бота — можливість уникнути паперової тяганини і втрати часу на спілкування з юристами. Крім цього, є послуга фіксації авторських прав на blockhain, і Provisional Patent Application.

інформація оновлена: 05.10.2020

Pinky Solutions
статус: закритий

Перша в Україні платформа з online вирішення спорів без участі людини. Без суддів, медіаторів, арбітрів, експертів. Жодного людського фактору в процедурі примирення. Лише здоровий глузд, алгоритми, сценарії, аналітика і трохи магії.

інформація оновлена: 25.08.2017

SaveYourself
статус: закритий

SaveYourself.Bot – інформаційно-освітній проект, мета якого – навчити, що робити, куди звертатися за допомогою і як реагувати на ситуації домашнього насилля і булінгу. В боті можна знайти навчаючу інформацію, практичні поради та юридичні документи. Є можливість скористатися тривожною кнопкою.

інформація оновлена: 30.09.2018

Sudobot
статус: закритий

Sudobot – допомагає подати до суду позовну заяву про розірвання шлюбу прямо з смартфону. Користувачам не потрібно друкувати документи, розбиратися в інструкціях чи сплачувати судовий збір. Sudobot подає позови значно швидше і дешевше, ніж юристи. В подальшому у судоботі зxapxявляться нові позиви.

Бот у Messenger

інформація оновлена: 24.09.2020

Дом юриста
статус: закритий

[не надано]

інформація оновлена: 29.03.2019

ТОЕсуд
статус: закритий

"ТОЕсуд" – інформаційна платформа, де відображені показники ефективності судової системи за окремим суддею на основі відкритих даних ЄДРСРУ за критеріями компетентності та своєчасності. Де компетентність – кількість судових рішень, що вистояли у судах вищих інстанцій, а своєчасність – дотримання визначених законом строків розгляду справи. TOEсуд надає юристу інструменти аналізу hard skills судді, його статистики по категоріям справ, нормам закону, статус судді на робочому місці, відстежування судових засідань.

інформація оновлена: 21.07.2018

Інформація про проєкти/стартапи розміщується за цими правилами.

Бажаєте бачити ваш проєкт/стартап тут? Або ваш проєкт/стартап насправді працює? Пишіть сюди. Це безкоштовно.