Українські лігалтекові
спільноти, джерела, медіа

Студентські лігалтекові чаптери

Києво-Могилянська
академія
Київський
національний
університет імені
Тараса Шевченка
Одеська
юридична
академія
Острозька
академія

Інші спільноти

https://t.me/FutureLawSchool


Телеграм-канал, в якому публікується найбільш цікава та корисна інформація, ідеї, статті і новини з усього світу, пов`язані з успішними (і не дуже) результатами трансформації юридичного навчання. Адміністратор – Денис Іванов.

інформація оновлена: 30.09.2018

https://innovatingjustice.com/en


HiiL Justice Accelerator знаходить і підтримує найкращі інновації у сфері правосуддя та legal tech у всьому світі. Вже третій рік поспіль HiiL проводить в Україні конкурс HiiL Innovating Justice Challenge, де відбирає найкращі команди, надає їм бізнес-підтримку, фінансування, доступ до міжнародного нетворку менторів та інноваторів.

інформація оновлена: 30.09.2018

http://kyivlegalhackers.org


Київська спільнота міжнародного глобального руху legal hackers, де відбувається обміном досвідом та інноваційними рішеннями у сфері права. Вони роблять все для того, щоб зробити право більш відкритим і прозорим за допомогою технологій.

інформація оновлена: 15.08.2017

https://t.me/legalcode


Телеграм-канал про те, як юрист може навчитися кодити, а також про деякі питання, що об`єднують право і код, правотворчість і програмування, правозастосування і виконання програм, правосуддя і прийняття рішень комп`ютером. Адміністратор – Андрій Костенко.

інформація оновлена: 09.03.2019

https://www.facebook.com/LegalSCT


Тут можна презентувати свій legaltech-проєкт і потестувати свої нерви і любов до свого творіння, відповідаючи на гострі запитання присутньої аудиторії. Доволі корисний досвід, щоб усвідомити і відчути свої слабкі місця. І, відповідно, можна прийти в якості глядача, щоб потестувати чужі нерви.

інформація оновлена: 15.08.2017